Gemma Allen/Filmography: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 6: Line 6:
!Role
!Role
!Notes
!Notes
|-
|2015
|''Baby Daddy''
|Young Riley
|Episode: It's a Nice Day for a Wheeler Wedding
|-
|-
| rowspan="2" |2016
| rowspan="2" |2016
Line 67: Line 72:
|TV Movie
|TV Movie
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="3" |2021
|''Kate''
|''Kate''
|Young Kate
|Young Kate
Line 73: Line 78:
|-
|-
|''Mixtape''
|''Mixtape''
|Beverly
|Beverly Moody
|
|
|-
|-
|TBA
|''Work Wife''
|''Work Wife''
|Jojo
|Jojo