Ava Cota: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>KSwani123
Line 350: Line 350:
!Role
!Role
!Notes
!Notes
|-
|2014-2017
|Dance Moms
|Herself
|
|-
|-
|2018
|2018
Line 371: Line 376:
| rowspan="3"|2018
| rowspan="3"|2018
|''A Christmas Dinner''
|''A Christmas Dinner''
|Victoria Martin
|Sophia Bailey
|-
|-
|''Mamma Mia!''
|''Mamma Mia!''