Berkeley Scifres: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 47: Line 47:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2023
| rowspan="2" |2023
| rowspan="3" |L.O.V.E.
| rowspan="2" |L.O.V.E.
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
|KAR (Long Beach)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1592/act/347/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - L.O.V.E.]</ref>
|KAR (Long Beach)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1592/act/347/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - L.O.V.E.]</ref>
|4<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner Up Elite Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars
|4<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner Up Elite Miss Junior Dance<br />HDE All-Stars
|-
|24/7 (San Antonio)
|
|-
|-
|NUVO (Kansas City)
|NUVO (Kansas City)
|
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|}
|}