Chloe Cerreto: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2017 | |||
|unknown | |||
| | | | ||
|Showbiz | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2018 | |||
| rowspan="3" |Forever Now | |||
| rowspan="3" | | |||
|Jump (NYC) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|Starpower (Meadowlands) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Starpower Nationals (Atlantic CIty) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||