Phoebe McNamara: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 385: | Line 385: | ||
|- | |- | ||
|Intrigue (Washington DC) | |Intrigue (Washington DC) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios|- | |1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|- | |||
|Onstage NY (Durham) | |Onstage NY (Durham) | ||
|5<sup>th</sup> in Advanced Junior Duos/Trios | |5<sup>th</sup> in Advanced Junior Duos/Trios | ||