Stella Watchous: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="8" |2016
| rowspan="10" |2016
| rowspan="3" |Bye Bye Blackbird
| rowspan="4" |Bye Bye Blackbird
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
|WDP
|WDP
|
|
|-
|Encore (Winston-Salem)
|1<sup>st</sup> in Petite Super Solos
|-
|-
|NRG (Charleston)
|NRG (Charleston)
Line 23: Line 26:
|Mini Outstanding Dancer
|Mini Outstanding Dancer
|-
|-
| rowspan="5" |Music Box
| rowspan="6" |Music Box
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |
|Nexstar
|Nexstar
|Miss Petite Nexstar
|Miss Petite Nexstar
Line 30: Line 33:
|NRG (Charleston)
|NRG (Charleston)
|
|
|-
|Encore (Winston-Salem)
|1<sup>st</sup> in Petite Super Solos
|-
|-
|Jump (Greenville)
|Jump (Greenville)
Line 373: Line 379:
**[https://www.instagram.com/p/B_3MHrFpHLu/ Honey Cut]
**[https://www.instagram.com/p/B_3MHrFpHLu/ Honey Cut]
**[https://www.instagram.com/p/B-5WWoYhN2x/ Dancers Heart Disney Winner]
**[https://www.instagram.com/p/B-5WWoYhN2x/ Dancers Heart Disney Winner]
**[https://www.youtube.com/@stellawatchous7999 YouTube]
[[Category:Dancers]]
[[Category:Dancers]]
[[Category:Girl Dancers]]
[[Category:Girl Dancers]]