Paris Moore: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 110: | Line 110: | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
|unknown | | rowspan="2" |Allegiance | ||
| | | rowspan="2" |Open | ||
| | | rowspan="2" |unknown | ||
|Encore DCS | |RADIX (Concord) | ||
|1<sup>st</sup> in | |9<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|Encore DCS | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2022 | | rowspan="2" |2022 | ||