Harlow Gold Hilmo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 52: Line 52:
|n/a
|n/a
|-
|-
| rowspan="4" |2025
| rowspan="5" |2025
| rowspan="4" |Let You Go
| rowspan="5" |Let You Go
| rowspan="4" |Contemporary  
| rowspan="5" |Contemporary  
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)
|13<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos  
|13<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos  
Line 66: Line 66:
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|8<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Jump VIP
|8<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Jump VIP
|-
|Showstopper (Phoenix)
|8<sup>th</sup> in Junior solos
|}
|}