Harlow Gold Hilmo: Difference between revisions
>Dancemomsaldc |
>Dancemomsaldc |
||
| Line 173: | Line 173: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2025 | ||
|My Dogg | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Memories fade | |Memories fade | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 209: | Line 215: | ||
|24/7 (Phoenix) | |24/7 (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Send in Clowns | |||
|Contemporary | |||
|Chelsea Jennings | |||
|[[Navy Forrest]] <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br> [[Cambrie O'Haver]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Tatum Self]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Kennedy Marble]] <br> [[Caitlyn McKenzie]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[Bella Linman]] <br> [[Cara Hart]] <br> [[Kynzlie Plote]] | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini lines | |||
|} | |} | ||