Madisyn Amos: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 57: Line 57:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="30" |2023
| rowspan="25" |2023
| rowspan="3" |Give Him a<br />Great Big Kiss
| rowspan="2" |Give Him a<br />Great Big Kiss
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Patience Hughes]]<br />[[Kendyl Miller]]
| rowspan="2" |[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Patience Hughes]]<br />[[Kendyl Miller]]
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|-
|
|
|-
|
|
|-
|-
|Once Upon Another Time
|Once Upon Another Time
Line 112: Line 109:
|1<sup>st</sup> in Mini Super Groups
|1<sup>st</sup> in Mini Super Groups
|-
|-
| rowspan="5" |Tippy Toes
|Tippy Toes
| rowspan="5" |
|
| rowspan="5" |Harper Schwalb<br />Nixie Vance<br />Bryn Spears<br />Poppy Cunningham<br />Navy Forrest<br />[[Madisyn Amos]]<br />Kennedy Marble<br />Kynzlie Plote<br />Zoe Phiapalath<br />Nicola Fleming<br />Finley Nielsen<br />Remy Offord<br />Penelope Rauch<br />Ellie Self<br />Jaxon Adamson<br />Tatum Self<br />Nicole Soto<br />Bella Linman<br />Dominic Harris<br />Gwyneth Woods<br />Mikayla Isler<br />Olivia Baldengro<br />Lily Tameron
|Harper Schwalb<br />Nixie Vance<br />Bryn Spears<br />Poppy Cunningham<br />Navy Forrest<br />[[Madisyn Amos]]<br />Kennedy Marble<br />Kynzlie Plote<br />Zoe Phiapalath<br />Nicola Fleming<br />Finley Nielsen<br />Remy Offord<br />Penelope Rauch<br />Ellie Self<br />Jaxon Adamson<br />Tatum Self<br />Nicole Soto<br />Bella Linman<br />Dominic Harris<br />Gwyneth Woods<br />Mikayla Isler<br />Olivia Baldengro<br />Lily Tameron
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups
|-
|24/7 (Phoenix)
|
|-
|Jump (Glendale)
|
|-
|NUVO (Phoenix)
|
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|-
|-
|Yonce
|Yonce