Madisyn Amos: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 33: Line 33:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2023
| rowspan="4" |2023
| rowspan="3" |Do What I Do
| rowspan="4" |Do What I Do
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |[[Molly Long]]
| rowspan="4" |[[Molly Long]]
|24/7 (Denver)
|24/7 (Denver)
|1<sup>th</sup> in Mini Solos
|1<sup>th</sup> in Mini Solos
Line 43: Line 43:
|
|
|-
|-
|NUVO (Glendale)
|
|
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|
|}
|}
Line 57: Line 60:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="32" |2023
| rowspan="35" |2023
| rowspan="2" |Give Him a<br />Great Big Kiss
| rowspan="5" |Give Him a<br />Great Big Kiss
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="2" |[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Patience Hughes]]<br />[[Kendyl Miller]]
| rowspan="5" |[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Patience Hughes]]<br />[[Kendyl Miller]]
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|24/7 (Glendale)
|
|
|-
|-
|Jump (Glendale)
|Jump (Glendale)
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|-
|NUVO (Glendale)
|
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|-
|-
| rowspan="5" |Once Upon Another Time
| rowspan="5" |Once Upon Another Time