Elsie Sandall: Difference between revisions

>Dancemomsaldc
>Dancemomsaldc
No edit summary
Line 175: Line 175:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|-
|-
| rowspan="5" |2025
| rowspan="6" |2025
| rowspan="2" |Glacier
| rowspan="2" |Glacier
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
Line 185: Line 185:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="2" |Love forgotten  
| rowspan="3" |Love forgotten  
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="3" |Contemporary  
| rowspan="2" |Chelsea Jennings  
| rowspan="3" |Chelsea Jennings  
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Junior solos
|2<sup>nd</sup> in Junior solos
Line 193: Line 193:
|The Dance Awards (Las Vegas)
|The Dance Awards (Las Vegas)
|8<sup>th</sup> in Junior solos
|8<sup>th</sup> in Junior solos
|-
|NYCDA (Phoenix)
|11<sup>th</sup> in Junior solos
|-
|-
|Open. Trust. Release  
|Open. Trust. Release