Harper Peterson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 62: Line 62:
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups
|-
|2022
|Sugar Babies
|Musical Theatre
|[[Jaycee Wilkins]]
|[[Sylvie Win Szyndlar|Sylvie Szyndlar]]<br />Navy Forrest<br />Nicola Fleming<br />Kennedy Marble<br />Gwenyth Woods<br />Tatum Self
|Jump (Provo)
|1<sup>st</sup> in JUMPstart Groups
|-
|-
| rowspan="80" |2023
| rowspan="80" |2023