Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|1<sup>st</sup> in JUMPstart Solos | |1<sup>st</sup> in JUMPstart Solos | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
|Snow | | rowspan="2" |Snow | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Jump (Phoenix) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|NUVO (Dallas) | |NUVO (Dallas) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|The Trees | |||
| | |||
|Jump (Reno) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||