Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 540: Line 540:
|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups
|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups
|-
|-
|2021
| rowspan="3" |2021
|Baby Mine
|Baby Mine
|Lyrical  
|Lyrical  
Line 546: Line 546:
|24/7 (Phoenix)
|24/7 (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Sidekick Lines
|1<sup>st</sup> in Sidekick Lines
|-
|The Rose
|Contemporary
|
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2022  
| rowspan="2" |2022