Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 518: | Line 518: | ||
|Silver Medalist | |Silver Medalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2025 | ||
|Paquita | | rowspan="2" |Paquita | ||
|En Pointe Classical | | rowspan="2" |En Pointe Classical | ||
|Irena Wozniak | | rowspan="2" |Irena Wozniak | ||
|San Diego | |San Diego | ||
|Youth Grand Prix Winner | |Youth Grand Prix Winner | ||
|- | |- | ||
|Chrysalis | |Phoenix | ||
|Contemporary | | | ||
|[[Crystal Huang]] | |- | ||
| rowspan="2" |Chrysalis | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |[[Crystal Huang]] | |||
|San Diego | |San Diego | ||
|Youth Grand Prix Winner | |Youth Grand Prix Winner | ||
|- | |||
|Phoenix | |||
| | |||
|- | |||
|Eternal struggle | |||
|Contemporary | |||
|Hanna Brictson | |||
|Phoenix | |||
| | |||
|- | |||
|Medora Le Corsaire | |||
|En Pointe Classical | |||
|Irena Wozniak | |||
|Phoenix | |||
| | |||
|- | |||
|Talisman | |||
|En Pointe Classical | |||
|Irena Wozniak | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||