Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 356: Line 356:
|-
|-
|Jump (Kansas City)
|Jump (Kansas City)
|1<sup>st</sup> in Junior solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}


Line 674: Line 674:
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|1<sup>st</sup> in Mini Groups
|-
|-
| rowspan="5" |2025
| rowspan="4" |2025
|Grand march
|Grand march
|Ballet
|Ballet
Line 683: Line 683:
|Fragments
|Fragments
|Contemporary ballet
|Contemporary ballet
|[[Alexis Alvarez]] <be> [[Amaya Weeks]] <br> [[Julia Chavez]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[Kortlynn Rosenbaugh]] <br> [[Colby Rich]] <br> [[Chloe Slone]] <br> [[Arden Lujan]] <br> [[McKenzie Robinson]] <br> [[Sophia Schiano]] <br> [[Tatiana Linscott]] <br> [[Kylie Bullock]] <br> [[Harper Peterson]]
|[[Alexis Alvarez]] <nowiki><br></nowiki> [[Amaya Weeks]] <br> [[Julia Chavez]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[Kortlynn Rosenbaugh]] <br> [[Colby Rich]] <br> [[Chloe Slone]] <br> [[Arden Lujan]] <br> [[McKenzie Robinson]] <br> [[Sophia Schiano]] <br> [[Tatiana Linscott]] <br> [[Kylie Bullock]] <br> [[Harper Peterson]]
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Teen lines
|2<sup>nd</sup> in Teen lines
|-
|-
|Black cat
|Black Cat
|Jazz
|Jazz
|
|
Line 693: Line 693:
|
|
|-
|-
|Human rights
|Human Rights
|Contemporary  
|Contemporary  
|
|Jump (Phoenix)
|
|-
|
|
|
|
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)