Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 521: Line 521:
|Silver Medalist
|Silver Medalist
|-
|-
| rowspan="7" |2025
| rowspan="8" |2025
| rowspan="2" |Paquita
| rowspan="2" |Paquita
| rowspan="2" |En Pointe Classical
| rowspan="2" |En Pointe Classical
Line 556: Line 556:
|Irena Wozniak
|Irena Wozniak
|
|
|
|-
|Black Cat
|Jazz
|Kiley Forrest
|[[Alexis Alvarez]]<br />[[Sylvie Day Szyndlar]]<br />[[Navy Forrest]]<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Hannah Bozer]]<br />[[River Segerman]]<br />[[Claire Pistor]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />[[Tatum Self]]<br />[[Mikayla Isler]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Nixie Vance]]<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />[[Lucia Piedrahita]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Isla Gardner]]<br />[[Brooklyn Besch]]<br />[[Finley Nielsen]]<br />[[Kinley Harper]]<br />[[Makayla Jackman]]
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|
|}
|}