Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 235: Line 235:
|3<sup>rd</sup> Runner-Up Mini Best Dancer
|3<sup>rd</sup> Runner-Up Mini Best Dancer
|-   
|-   
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
| rowspan="2" |Peace Cries
| rowspan="2" |Peace Cries
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 243: Line 243:
|-
|-
|Jump (Las Vegas)  
|Jump (Las Vegas)  
|Showcase
|-
|Little Life Left
|
|
|NUVO (LA)
|Showcase
|Showcase
|}
|}