Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 285: | Line 285: | ||
| rowspan="2" |Classical | | rowspan="2" |Classical | ||
| rowspan="2" |Irena Wozniak | | rowspan="2" |Irena Wozniak | ||
|San Diego | |||
|Top 12<br />Hope Award | |Top 12<br />Hope Award | ||
|- | |||
|Phoenix | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Graduation Ball | | rowspan="2" |Graduation Ball | ||
| rowspan="2" |Classical | | rowspan="2" |Classical | ||
| rowspan="2" |Irena Wozniak | | rowspan="2" |Irena Wozniak | ||
|San Diego | |||
|Top 12<br />Hope Award | |Top 12<br />Hope Award | ||
|- | |||
|Phoenix | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Solitude | | rowspan="2" |Solitude | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |Catherine Lewellen | | rowspan="2" |Catherine Lewellen | ||
|San Diego | |||
|Top 12<br />Hope Award | |Top 12<br />Hope Award | ||
|- | |||
|Phoenix | |||
| | |||
|} | |} | ||