Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 281: Line 281:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2025
| rowspan="7" |2025
| rowspan="2" |La Esmeralda  
| rowspan="2" |La Esmeralda  
| rowspan="2" |Classical
| rowspan="2" |Classical
Line 306: Line 306:
|Top 12<br />Hope Award
|Top 12<br />Hope Award
|-
|-
|Phoenix
|
|-
|White swan
|Contemporary
|[[Crystal Huang]]
|Phoenix  
|Phoenix  
|
|