Category:Szyndlar Sisters: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
|NUVO (Miami) | |NUVO (Miami) | ||
|1<sup>st</sup> in NUbie Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in NUbie Duos/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
|Dreamscapes | |||
|Open | |||
|YAGP (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |La Rapture | |||
| rowspan="3" |Classical | |||
|YAGP (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|YAGP (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|YAGP (San Diego) | |||
| | |||
|} | |} | ||