Cambrie O'Haver: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|titles = | |titles = | ||
|parents = Natalie O'Haver (mother) <br> KC O'Haver (father) | |parents = Natalie O'Haver (mother) <br> KC O'Haver (father) | ||
|siblings = [[Summer O'Haver]] (sister) | |siblings = [[Summer O'Haver]] (sister) <br> Hunter O'Haver (brother) | ||
|friends = [[Marley Heath]] <br> [[Jaycee Wilkins]] | |friends = [[Marley Heath]] <br> [[Jaycee Wilkins]] | ||
|nicknames = | |nicknames = | ||
| Line 63: | Line 63: | ||
| rowspan="4" |Hero | | rowspan="4" |Hero | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |[[Marley Heath]] | ||
|NYCDA (Phoenix) | |NYCDA (Phoenix) | ||
| | |11<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|Groove | |Groove | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|Spotlight (Phoenix) | |Spotlight (Phoenix) | ||
|Outstanding<br />Entertainment | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2023 | |||
| rowspan="5" |Hallelujah | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |Jenn Peterson | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Ultra Dance (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24/7 (Provo) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |Let Yourself Go | ||
| | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| | | rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
| | |KAR (Mesa) | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Fragile | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
| | |KAR (Mesa) | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||