Cambrie O'Haver: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 122: Line 122:
|Judge’s Pick
|Judge’s Pick
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
| rowspan="2" |The Tide
| rowspan="2" |The Tide
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 131: Line 131:
|Radix (Glendale)
|Radix (Glendale)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Wallflower
|Musical theatre
|Jaycee Wilkins
|Rainbow (Mesa)
|4<sup>th</sup> in Junior Elite solo
|}
|}