Molly Yancy: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 84: | Line 84: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022-3 | ||
|Reason to Stay | | rowspan="3" |Reason to Stay | ||
|Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | |||
|Starpower (Woodbridge) 2022 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) 2023 | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Woodbridge)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1518/act/38/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Reason to Stay]</ref> | |KAR (Woodbridge)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1518/act/38/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Reason to Stay]</ref> | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Dance<br />HDE All-Stars | |2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Dance<br />HDE All-Stars | ||
|- | |- | ||
|Singing My Song | | rowspan="3" |Singing My Song | ||
|Open | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan="3" | | |||
|Starpower (Woodbridge) 2022 | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) 2023 | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Woodbridge) | |KAR (Woodbridge) | ||
| | |||
|- | |||
|2023 | |||
|Trigger | |||
| | |||
| | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 125: | Line 144: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2021-2 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Tears of Gold | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Alyssa Lekites | ||
|Revolution (Woodbridge) | |Revolution (Woodbridge) | ||
| | | | ||
| Line 136: | Line 155: | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Springfield) | |Starpower (Springfield) | ||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 143: | Line 165: | ||
|KAR (Woodbridge) | |KAR (Woodbridge) | ||
|4<sup>th</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios | |4<sup>th</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios | ||
|- | |||
|2023 | |||
|Wicked Game | |||
| | |||
| | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 168: | Line 197: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="3" |2022-3 | ||
|Lie Like That | | rowspan="3" |Lie Like That | ||
|Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Emily Folsom<br />William Sear | | rowspan="3" |Emily Folsom<br />William Sear | ||
|Starpower (Woodbridge) 2022 | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) 2023 | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Woodbridge) | |KAR (Woodbridge) | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios | ||