Claire Sandall: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 38: Line 38:
|9<sup>th</sup> in Mini Solos
|9<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Shine
|Shine (Gilbert)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="3" |2023
| rowspan="2" |Born to Entertain
| rowspan="3" |Born to Entertain
| rowspan="2" |Musical Theatre
| rowspan="3" |Musical Theatre
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|Shine (Gilbert)
|
|
|-
|-