Claire Sandall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|9<sup>th</sup> in Mini Solos | |9<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|Shine | |Shine (Gilbert) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Born to Entertain | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|Shine (Gilbert) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||