Megan Sullivan: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2016 | ||
|GoldenEye | |GoldenEye | ||
|Open | |Open | ||
| Line 90: | Line 90: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
|2016-7 | |||
|Wolf And I | |Wolf And I | ||
|Contemporary | |Contemporary/Jazz | ||
|Karame Adesko | |Karame Adesko | ||
|TBA | |TBA | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2017-9 | ||
| | | rowspan="2" |Missed | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |Blake McGrath | ||
|TBA | |TBA | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower Nationals (Uncasville) | ||
| | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Gravity | ||
| | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| | | rowspan="2" |Katie Watts | ||
|TBA | |TBA | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower Nationals (Uncasville) | ||
|5<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />5 Star Elite | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2018-9 | |||
|Slowing Down | |Slowing Down | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 134: | Line 123: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Slowing Down | ||
| | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| | | rowspan="7" |Talia Favia | ||
| | |Wild About Dance (Pittsburgh) | ||
|Senior Title Winner | |||
|- | |||
|Revolution (Columbus) | |||
|Revolutionary | |||
|- | |||
|StarQuest (Pittsburgh) | |||
|Platinum | |||
|- | |||
|Fierce (Lancaster) | |||
|N/A | |||
|- | |||
|Rainbow (Warren) | |||
|Double Platinum | |||
|- | |||
|Starpower (Sandusky) | |||
|7<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />5 Star Elite | |||
|- | |||
|Starpower Nationals (Uncasville) | |Starpower Nationals (Uncasville) | ||
| | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan="9" |2019 | |||
| rowspan="3" |I Surrender | | rowspan="3" |I Surrender | ||
| rowspan="3" |Lyrical | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| Line 163: | Line 170: | ||
|- | |- | ||
|Rainbow (Warren) | |Rainbow (Warren) | ||
|4<sup>th</sup> in | |4<sup>th</sup> in Elite Starz 15-19 Solos<br />Double Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Someone You Loved | | rowspan="3" |Someone You Loved | ||