Megan Sullivan: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2011
|2011-2
|Lil George
|Lil George
|Musical Theatre
|Musical Theatre
Line 37: Line 37:
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="2" |2012
|2012
|Joan of Arc
|Joan of Arc
|unknown
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|Lil George
|Musical Theatre
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
Line 70: Line 64:
|TBA
|TBA
|-
|-
|2015
|2015-6
|GoldenEye
|Open
|unknown
|TBA
|TBA
|-
| rowspan="2" |2016
|GoldenEye
|GoldenEye
|Open
|Open
Line 84: Line 71:
|TBA
|TBA
|-
|-
|2016
|My Skin
|My Skin
|Lyrical
|Lyrical