Megan Sullivan: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 87: | Line 87: | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="25" |2017-9 | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Missed | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Blake McGrath | ||
|Star Systems (Columbus) | |Star Systems (Columbus) | ||
|Superstar | |Superstar | ||
| Line 105: | Line 105: | ||
|KAR Nationals (Myrtle Beach) | |KAR Nationals (Myrtle Beach) | ||
|2<sup>nd</sup> in Top Elite Solo 15 - 19<br />Miss Dance | |2<sup>nd</sup> in Top Elite Solo 15 - 19<br />Miss Dance | ||
|- | |||
|Tremaine (Detroit) | |||
|unknown | |||
|- | |- | ||
|Nexstar (Cleveland) | |Nexstar (Cleveland) | ||