Megan Sullivan: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 115: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="25" |2017-9 | | rowspan="25" |2017-9 | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |Missed | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |Blake McGrath | ||
|WCDE (North Bethesda) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Star Systems (Columbus) | |Star Systems (Columbus) | ||
|Superstar | |Superstar | ||
| Line 151: | Line 154: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |Gravity | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |Katie Watts | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Platinum | |5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Platinum | ||