Kaitlyn Sullivan (1): Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 222: | Line 222: | ||
|1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15-16 Modern<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15-16 Modern<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2021 | ||
| rowspan="3" |Haunted | | rowspan="3" |Haunted | ||
| rowspan="3" |Open | | rowspan="3" |Open | ||
| Line 235: | Line 235: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Good Die Young | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Talia Favia | ||
|ASH (Cleveland) | |||
|N/A | |||
|- | |||
|REVEL (Pittsburgh) | |REVEL (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||