Kaitlyn Sullivan (1): Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 236: Line 236:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="14" |2021-2
| rowspan="15" |2021-2
| rowspan="14" |Good Die Young
| rowspan="15" |Good Die Young
| rowspan="14" |Open
| rowspan="15" |Open
| rowspan="14" |Talia Favia
| rowspan="15" |Talia Favia
|ASH (Cleveland)
|ASH (Cleveland)
|N/A
|N/A
Line 278: Line 278:
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|Diamond
|Diamond
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|did not place
|-
|-
|Starpower Nationals (Myrtle Beach)
|Starpower Nationals (Myrtle Beach)