Kaitlyn Allen: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2018-20 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |No Numbers | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Talia Favia | ||
|ASH (Cleveland) | |ASH (Cleveland) | ||
|Standout Award | |Standout Award | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
|Rainbow (Warren) | |Rainbow (Warren) | ||
|Elite Starz Teen DOY Finalist<br />Double Platinum | |Elite Starz Teen DOY Finalist<br />Double Platinum | ||
|- | |||
|RADIX (Lansing) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|Starpower (Sandusky) | |Starpower (Sandusky) | ||
| Line 52: | Line 55: | ||
|Starpower Nationals (Uncasville) | |Starpower Nationals (Uncasville) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |||
|RADIX (Chicago) | |||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals (Ocean City) | |Starpower Nationals (Ocean City) | ||