Kaitlyn Allen: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
| rowspan="3" |2016-17 | |||
|A New Day | |||
|Acrobatic | |||
|Tammy Croftcheck | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Glowing Dreams | |||
|Lyrical | |||
|Mitchel Federan | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Red Violin | |||
|Open | |||
|Tammy Croftcheck | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2017-18 | |||
|Shattered | |||
|Contemporary | |||
|Talia Favia | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2018 | |||
|Childhood Fears | |||
|Open | |||
|unknown | |||
|KAR (Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2018-19 | |||
|Ave Maria | |||
|Acrobatic | |||
|Katie Watts & Tammy Croftcheck | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |||
|6<sup>th</sup> in Overall | |||
|- | |- | ||
| rowspan="11" |2018-20 | | rowspan="11" |2018-20 | ||
| Line 356: | Line 395: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
|2016 | | rowspan="2" |2016 | ||
|Auld Lang Syne | |Auld Lang Syne | ||
|Acrobatic | |Acrobatic | ||
| Line 362: | Line 401: | ||
|Alexa Lombardo | |Alexa Lombardo | ||
|StarQuest (Youngstown) | |StarQuest (Youngstown) | ||
|TBA | |||
|- | |||
|Fallen Angel | |||
|Lyrical | |||
|Tammy Croftcheck | |||
|[[Isabella Febbraro]] | |||
|TBA | |||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||