Kaitlyn Allen: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 588: Line 588:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Jazz Age 17 Solos<br />Diamond
|1<sup>st</sup> in Level 3 Jazz Age 17 Solos<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="18" |2023-4
| rowspan="19" |2023-4
| rowspan="14" |A Million Years Ago
| rowspan="15" |A Million Years Ago
| rowspan="14" |Contemporary
| rowspan="15" |Contemporary
| rowspan="14" |Talia Favia
| rowspan="15" |Talia Favia
|Radix (Boston)
|Radix (Boston)
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
Line 633: Line 633:
|Imagine (Zanesville)
|Imagine (Zanesville)
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up<br >for Miss Dance America<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Contemporary Solos<br />Discovery Spotlight<br />5 Star Elite
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />2<sup>nd</sup> Runner-Up<br >for Miss Dance America<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Contemporary Solos<br />Discovery Spotlight<br />5 Star Elite
|-
|Starpower (Pittsburgh)
|TBA
|-
|-
| rowspan="4" |It Was Always You
| rowspan="4" |It Was Always You
Line 649: Line 652:
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|-
|-
| rowspan="5" |2024
| rowspan="7" |2024
| rowspan="3" |Slumber Party
| rowspan="4" |Slumber Party
| rowspan="3" |Hip-Hop
| rowspan="4" |Hip-Hop
| rowspan="3" |Dez Soliven<br />& Gab Robert
| rowspan="4" |Dez Soliven<br />& Gab Robert
|24/7 (Detroit)
|24/7 (Detroit)
|did not place
|did not place
Line 662: Line 665:
|5 Stars
|5 Stars
|-
|-
| rowspan="2" |We Have It All
|Starpower (Pittsburgh)
| rowspan="2" |Open
|TBA
| rowspan="2" |Katie Watts
|-
| rowspan="3" |We Have It All
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Katie Watts
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
Line 670: Line 676:
|Imagine (Zanesville)
|Imagine (Zanesville)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Open Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Open Solos<br />5 Star Elite
|-
|Starpower (Pittsburgh)
|TBA
|}
|}