Kaitlyn Allen: Difference between revisions
| Line 425: | Line 425: | ||
|Revolution Nationals (Poconos) | |Revolution Nationals (Poconos) | ||
|4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />3<sup>rd</sup> for Miss Dance America<br />Revolutionary | |4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />3<sup>rd</sup> for Miss Dance America<br />Revolutionary | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Oh Darlin' | |||
|Contemporary | |||
|Talia Favia | |||
|ASH (Cleveland) | |||
|Stand-Out Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2021 | | rowspan="8" |2021 | ||