Leah Rae Lees: Difference between revisions

>LoomerE
Created page with "{{Infobox dancer |name = Leah Rae Lees |image = File:Leah Rae Lees.jpg |gender = Female |age = 20 |birthdate = July 27, 2002 |nationality = American |hometown = Pennsylvania |eye color = Brown |hair color = Blonde |school grade = High School Class of 2021 |profession = Dancer |affiliations = |dance studios = Studio 19 Dance Complex (?-2009; 2015-2021) <br> Krystie's Dance Academy (2009-2013) <br> Elite Dance by Damian (2013-2015) |titles = |parents = |siblings = |fr..."
 
>LoomerE
No edit summary
Line 83: Line 83:
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="2" |unknown
|Dance Xplosion (Youngstown)
|TBA
|TBA
|-
|The Countdown (Bethel Park)
|TBA
|TBA
|-
|-