Kyleigh Turner: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 237: Line 237:
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
|Romance
|Romance
|Contemporary
|Contemporary
|Talia Favia
|[[Madelyne Spang]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|TBA
|TBA
|Talia Favia
|TBA
|TBA
|-
|-
|TBA
|TBA