Kyleigh Turner: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | |2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
| | |All Too Well | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Talia Favia | |Talia Favia | ||
| | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| | |Body | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Trevor Lerma | |Trevor Lerma | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |||
|TBA | |TBA | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Romance | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |[[Madelyne Spang]] | |||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |||
|9<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |||
|TBA | |TBA | ||
|} | |} | ||