Kyleigh Turner: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 237: Line 237:
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="7" |2024
| rowspan="10" |2024
| rowspan="2" |All Too Well
| rowspan="3" |All Too Well
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Talia Favia
| rowspan="3" |Talia Favia
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolutionary
|Revolutionary
Line 247: Line 247:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |Body
|Starpower (Pittsburgh)
| rowspan="2" |Jazz
|5 Star Elite
| rowspan="2" |Trevor Lerma
|-
| rowspan="3" |Body
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Trevor Lerma
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
Line 256: Line 259:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="3" |Romance
|Starpower (Pittsburgh)
| rowspan="3" |Contemporary
|5<sup>th</sup> in 15-19 Level 3 Solos<br />"Strut It Out" Special Award<br />5 Star Elite
| rowspan="3" |[[Madelyne Spang]]
|-
| rowspan="4" |Romance
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |[[Madelyne Spang]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 267: Line 273:
|Imagine (Zanesville)
|Imagine (Zanesville)
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up<br >for Miss Dance America<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16 Open Solos<br />Discovery Spotlight<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up<br >for Miss Dance America<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16 Open Solos<br />Discovery Spotlight<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|Starpower (Pittsburgh)
|5 Star Elite
|}
|}