Elliott Smith: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini solos | |4<sup>th</sup> in Mini solos | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Hey Hi Hello | |||
|Jazz | |||
|Kiley Forrest | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
|Unknown placement | |||
|} | |} | ||