Talia Booker: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2013 | |||
|Too Tweet for You | |||
|Tap | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2014 | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2015 | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2016 | |||
|Cold Hearted | |||
|Open | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Don't Mean a Thing | |||
|Tap | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Salute | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2017 | |||
|Control | |||
|Jazz | |||
|Katie Watts & Tammy Croftcheck | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2017-18 | |||
|Castles | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Whip It! | |||
|Tap | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
| rowspan="15" |2018-19 | | rowspan="15" |2018-19 | ||