Talia Booker: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 295: Line 295:
|Diamond
|Diamond
|-
|-
| rowspan="8" |2023-4
| rowspan="9" |2023-4
| rowspan="8" |Irreplaceable
| rowspan="9" |Irreplaceable
| rowspan="8" |Tap
| rowspan="9" |Tap
| rowspan="8" |Robyn Naugle
| rowspan="9" |Robyn Naugle
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
Line 322: Line 322:
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="2" |2024
Line 327: Line 330:
|Jazz
|Jazz
|Trevor Lerma
|Trevor Lerma
|TBA
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|TBA
|-
|-
|TBA
|Daisy
|TBA
|Hip-Hop
|Dez Soliven
|Dez Soliven
|TBA
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|TBA
|}
|}