Talia Booker: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 295: | Line 295: | ||
|Diamond | |Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2023-4 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Irreplaceable | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Robyn Naugle | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum | |5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum | ||
| Line 322: | Line 322: | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
| Line 327: | Line 330: | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Trevor Lerma | |Trevor Lerma | ||
| | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| | |Daisy | ||
| | |Hip-Hop | ||
|Dez Soliven | |Dez Soliven | ||
| | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|TBA | |TBA | ||
|} | |} | ||