Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="10" |2017-8 | |||
| rowspan="10" |Piece by Piece | |||
| rowspan="10" |Contemporary | |||
| rowspan="10" |unknown | |||
|Star Systems (Columbus) | |||
|Platinum | |||
|- | |||
|Showbiz (Pittsburgh) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|KAR (Pittsburgh) | |||
|Adjudicated | |||
|- | |||
|Starpower (Columbus) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Myrtle Beach) | |||
|Adjudicated | |||
|- | |||
|Nexstar (Cleveland) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Star Systems (Charleston) | |||
|Platinum | |||
|- | |||
|KAR (Pittsburgh) | |||
|Adjudicated | |||
|- | |||
|Believe (Wheeling) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|ASH (Tysons Corner) | |||
|Special Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="19" |2018-9 | | rowspan="19" |2018-9 | ||