Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2014 | |||
|Baby Face | |||
|Tap | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2015 | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|2016 | |||
|Calling All Angels | |||
|Tap | |||
|unknown | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2016-7 | | rowspan="6" |2016-7 | ||