Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 252: | Line 252: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2021-2 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Riders On the Storm | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |[[Madelyne Spang]] | ||
|Radix (Baltimore) | |||
|10<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|VIP Dance (Toledo) | |VIP Dance (Toledo) | ||
|did not place | |did not place | ||