Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 318: | Line 318: | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2023-4 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |New York/Empire | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Madelyne Spang]] | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||
|15<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus | |15<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus | ||
| Line 336: | Line 336: | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|= | |||
|Believe (Coraopolis) | |||
|Platinum Plus | |||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||
| rowspan=" | |TBA | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2024 | ||
| rowspan="5" |She's Alright | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |[[Michelle Spang]] | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 349: | Line 355: | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|= | |||
|Believe (Coraopolis) | |||
|14<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||