Maggie Evelsizer: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 355: Line 355:
|Starpower (Pittsburgh)
|Starpower (Pittsburgh)
|5 Star Premier
|5 Star Premier
|=
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|14<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus
|14<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum Plus