Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 343: | Line 343: | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024-5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |She's Alright | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |[[Michelle Spang]] | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) 2024 | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
| Line 361: | Line 361: | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |||
|Revolution (Pittsburgh) 2025 | |||
|Platinum | |||
|- | |- | ||
|2025 | |2025 | ||
| Line 367: | Line 370: | ||
|unknown | |unknown | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
| | |Platinum | ||
|} | |} | ||