Maggie Evelsizer: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 343: Line 343:
|5 Star Premier
|5 Star Premier
|-
|-
| rowspan="5" |2024
| rowspan="6" |2024-5
| rowspan="5" |She's Alright
| rowspan="6" |She's Alright
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |[[Michelle Spang]]
| rowspan="6" |[[Michelle Spang]]
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh) 2024
|Platinum
|Platinum
|-
|-
Line 361: Line 361:
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|Revolution (Pittsburgh) 2025
|Platinum
|-
|-
|2025
|2025
Line 367: Line 370:
|unknown
|unknown
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|Platinum
|}
|}