Maggie Evelsizer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 343: | Line 343: | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024-5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |She's Alright | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Michelle Spang]] | ||
|Revolution (Pittsburgh) 2024 | |Revolution (Pittsburgh) 2024 | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 353: | Line 353: | ||
|8<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />5 Star Elite | |8<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) 2024 | ||
|5 Star Premier | |5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| Line 365: | Line 365: | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
|2025 | |Starpower (Pittsburgh) 2025 | ||
|Take Care | |5 Star Premier | ||
|Open | |- | ||
| | | rowspan="2" |2025 | ||
| rowspan="2" |Take Care | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |[[Courtney Schwartz]] | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |||
|Starpower (Pittsburgh) | |||
|"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier | |||
|} | |} | ||