Maggie Evelsizer: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 343: Line 343:
|5 Star Premier
|5 Star Premier
|-
|-
| rowspan="6" |2024-5
| rowspan="7" |2024-5
| rowspan="6" |She's Alright
| rowspan="7" |She's Alright
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |[[Michelle Spang]]
| rowspan="7" |[[Michelle Spang]]
|Revolution (Pittsburgh) 2024
|Revolution (Pittsburgh) 2024
|Platinum
|Platinum
Line 353: Line 353:
|8<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />5 Star Elite
|8<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
|Starpower (Pittsburgh)
|Starpower (Pittsburgh) 2024
|5 Star Premier
|5 Star Premier
|-
|-
Line 365: Line 365:
|Platinum
|Platinum
|-
|-
|2025
|Starpower (Pittsburgh) 2025
|Take Care
|5 Star Premier
|Open
|-
|unknown
| rowspan="2" |2025
| rowspan="2" |Take Care
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |[[Courtney Schwartz]]
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
|-
|Starpower (Pittsburgh)
|"Marvelous Musicality" Special Award<br />5 Star Premier
|}
|}